Корморізка овочерізка Бочка електрична не замінний помічник у будь-якому фермерському господарстві. Призначена для подрібнення яблук. Ріжучий елемент овочерізки виконаний з нержавіючої сталі - диск терка, який забезпечує рівномірне нарізування продукту та якісну стружку.
Привід корморізки електричний. Потужність двигуна 0,18 кВт., продуктивність не менше 300 кг/годину, обертання двигуна 1500 об/хв. Напруга живлення 220 В. Овочерізка оснащена спеціальним редуктором, передавальні числа якого забезпечують ефективне подрібнення продукту, не дивлячись на невелику потужність двигуна. Корморізка компактна та легка в установці та застосуванні. У комплект поставки входить корморізка в зборі, інструкція та коробка. Виробник Україна м. Вінниця. Гарантія 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість обертів двигуна | 1400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 400 кг/год |
| Овочі | 400 кг/год |
| Фрукти | 400 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість бункера | 40 л |
| Продуктивність | 400 кг/год |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴




