
Корморізка ручна Коза Нова міні (нержавіюча сталь)
1 281 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 264-35-95
РусланУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корморізка ручна барабанна Коза-Нова міні юга-сервіс (нержавійка)
Корморізка ручна барабанна - це недорогий і незамінний пристрій, призначений для подрібнення коренеплодів, овочів та твердих фруктових плодів (буряк та картопля) з метою приготування корму для худоби
Коза-Нова швидко та ефективно розріже коренеплоди, тим самим значно полегшить життя фермера та збільшить загальну продуктивність у господарстві. Перевага даної ручної корморізки перед іншими моделями в тому, що подрібнення відбувається на низьких обертах. Завдяки чому на виході ви отримуєте рівномірну стружку, а не пюре.
Ріжучий механізм корморізки, який вступає в контакт з масою, що переробляється, виготовлений з нержавіючої сталі. Корпус пофарбований порошковим методом і прослужить довго не іржавіючи. Барабан на підшипниках. Ця модель дуже компактна і легко розмістити в господарстві, вона не займе багато місця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 200 кг/год |
| Овочі | 200 кг/год |
| Фрукти | 200 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Висота | 283 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість бункера | 6 л |
| Продуктивність | 200 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 281 ₴




