Призначена для отримання соків з м'якоттю з овочів та фруктів у домашніх умовах.
Соковитискач побутовий алюмінієвий призначений для легкого та швидкого приготування ароматного та смачного соку з м'якоттю з різних ягід, фруктів, овочів. Забезпечена механізмом регулювання інтенсивності виходу соку.
Притискний пристрій із гумовими черевиками забезпечує міцне кріплення до столу та оберігає його від пошкодження. Механізм регулювання інтенсивності виходу соку надає зручність в експлуатації, а захисний кожух запобігає розбризкуванню соку.
Всі деталі виготовлені зі сплаву харчового алюмінію та міцного пластику. Місце кріплення до столу оснащене пластиковими подушечками, що дозволяє не дряпати робочу поверхню та міцно зафіксувати соковитискач.
Ступінь віджиму для отримання соку з м'якоттю:
Морква – 25%
Яблука - 55%
Помідори – 82%
Виноград – 77%
Характеристики
Матеріал корпусу: харчовий алюміній
Матеріал захисного кожуха: пластик
Тип соковижималки: універсальна
Максимальний вихід соку з томатів: 82%
Максимальний вихід соку з винограду: 77%
Максимальний вихід соку з яблук: 55%
Максимальний вихід соку з моркви: 25%
Функція шатківниці овочів: ні
Регулювання інтенсивності виходу соку: так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний показник виходу соку | 82 % |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип | Соковитискач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 г |
| Висота | 415 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴



