Основні атрибути
Виробник
ARUNA
Країна виробник
Китай
Гарантійний термін
12 міс
Місткість акумулятора
200 А·год
Максимальна робоча температура
40 град.
Напруга
12 В
Стан
Нове
Тип акумулятора
GEL
Струм заряду
35 А
Колір корпусу
Світло-сірий
Тип конструкції
Необслуговувані
Номінальна робоча напруга
12 В
Габаритні розміри
Вага
59 кг
Висота
236 мм
Довжина
522 мм
Ширина
238 мм
Акумуляторна батарея гелева ARUNA 200-12 12В 200Ач
Акумуляторні батареї AGM торгової марки «ARUNA» призначені для роботи з джерелами безперебійного живлення (ІІР5), використовуються в альтернативній енергетиці, а також для забезпечення живлення в системах сигналізації, охорони, освітлення, роботи електроінструментів, обладнання тощо. Батареї герметичні, необслуговуються, не вимагають приміщення, що вентилюється, для їх встановлення. Виконані за технологією AGM, добре працюють у режимі підзарядки(У такому режимі служать до 10 років).
Акумулятори, виготовлені за даною технологією, мають спочатку більшу енергоємність при рівній вазі в порівнянні з іншими традиційними технологіями і демонструють кращу продуктивність навіть при глибоких розрядах.
Акумулятори ARUNA – відмінний вибір для використання в системах безперебійного (резервного) електроживлення.
Областями застосування акумуляторних батарей ARUNA 200-12 GEL є: системи енергозбереження, побутове споживання електроенергії, телекомунікації, системи штучного охолодження, фотоелектричне обладнання, сонячні та вітрові елементи, запуски стаціонарних двигунів, інвалідні коляски, електромобілі, підлогомийні машини, водяні насоси, катери та човни, транспорт на електротязі, системи катодного захисту систем навігації і т.д. Характеристики: • тип батареї – GEL • напруга – 12 V • ємність – 200 Ah • Максимальний струм заряду, А: 35 • діапазон робочих температур: - розряд: -20°C ~ 60°C - заряд: 0 ° C ~ 50 ° C - зберігання: -20 ° C ~ 60 ° C - нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C Термін експлуатації, років: 7-10 Висота, мм: 236 Ширина, мм: 522 Глибина, мм: 238 Маса, кг: 59 Гарантія, міс: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 300 ₴

