Основні атрибути
Виробник
ARUNA
Країна виробник
Китай
Гарантійний термін
12 міс
Місткість акумулятора
120 А·год
Максимальна робоча температура
40 град.
Напруга
12 В
Стан
Нове
Тип акумулятора
GEL
Струм заряду
30 А
Колір корпусу
Світло-сірий
Тип конструкції
Необслуговувані
Номінальна робоча напруга
12 В
Габаритні розміри
Вага
34 кг
Висота
206 мм
Довжина
402 мм
Ширина
218 мм
Акумуляторна батарея гелева ARUNA 12В 120Ач
Акумуляторні батареї AGM торгової марки «ARUNA» призначені для роботи з джерелами безперебійного живлення (ІІР5), використовуються в альтернативній енергетиці, а також для забезпечення живлення в системах сигналізації, охорони, освітлення, роботи електроінструментів, обладнання тощо. Батареї герметичні, необслуговуються, не вимагають приміщення, що вентилюється, для їх встановлення. Виконані за технологією AGM, добре працюють у режимі підзарядки(У такому режимі служать до 10 років).
Акумулятори, виготовлені за даною технологією, мають спочатку більшу енергоємність при рівній вазі в порівнянні з іншими традиційними технологіями і демонструють кращу продуктивність навіть при глибоких розрядах.
Акумулятори ARUNA – відмінний вибір для використання в системах безперебійного (резервного) електроживлення.
Областями застосування акумуляторних батарей ARUNA 120-12 GEL є: системи енергозбереження, побутове споживання електроенергії, телекомунікації, системи штучного охолодження, фотоелектричне обладнання, сонячні та вітрові елементи, запуски стаціонарних двигунів, інвалідні коляски, електромобілі, підлогомийні машини, водяні насоси, катери та човни, транспорт на електротязі, системи катодного захисту систем навігації і т.д. Характеристики: • тип батареї – GEL • напруга – 12 V • ємність – 120 Ah • Максимальний струм заряду, А: 30 • діапазон робочих температур: - розряд: -20°C ~ 60°C - заряд: 0 ° C ~ 50 ° C - зберігання: -20 ° C ~ 60 ° C - нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C Термін експлуатації, років: 7-10 Висота, мм: 206 Ширина, мм: 402 Глибина, мм: 218 Маса, кг: 34 Гарантія, міс: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 120 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Струм заряду | 30 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 600 ₴

