Інкубатор побутовий «Веселе сімейство»-2ВПТ призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат та іншого птаха в умовах домашнього господарства.
Управління роботою інкубатора – встановлення необхідної температури, контроль та підтримання температури в заданих межах здійснюється мікропроцесорним модулем управління.
Інкубатор призначений для експлуатації у закритих опалювальних приміщеннях у нормальних кліматичних умовах за температури повітря від +15° до +35°С.
Конструктивні та функціональні особливості
Веселе сімейство - 2ВПТ: Переворот яєць - автоматичний. Повітрообмін – примусова конвекція повітря за допомогою вентилятора. Термоелектричний нагрівальний елемент (ТЕН).
Основні технічні характеристики
Характеристики Веселе сімейство-2.ТВТ
Напруга живлення, 220±22
Частота напруги живлення, Гц 50±1
Місткість яєць, шт.:
– курячих 42
- качиних або індичих 24
– гусячих 16
– перепелиних 96
Потужність, Вт, не більше 38
Витрати електроенергії за час інкубації (30 днів), не більше, кВт.год 12
Автоматичний поворот яєць
Повітрообмін Примусова конвекція
Підтримання вологості Вільне випаровування
Підтримка температури Автоматичне
Діапазон регулювання температури, °С 20 – 42
Точність автоматичної підтримки температури, °С ±0,2
Габаритні розміри, не більше, мм 470х470х215
Маса, не більше, кг
2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 16 шт. |
| Індичі яйця | 24 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 96 шт. |
| Качині яйця | 24 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 620 ₴



