
Автоклав Газовий PRO-10, Горловина 21 см (10 банок 0.5 л або 5 банок 1л), Вуглецева сталь
3 465 ₴
- В наявності
+380 (93) 264-35-95
РусланУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоклав Гвинтовий Газовий "Pro-10"
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 2.2 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 10 шт. |
| Банку 1 л. | 5 шт. |
| Банку 3 л. | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 490 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 465 ₴









