Акумуляторний обприскувач Dozer CL-16A є точною копією відмого виробника Forte CL-16А. Призначений для зрошення та обробки дерев, чагарників або городу з ємністю бака 16 літрів, з живленням 12 вольт 8 амперного акумулятора. Такі акумуляторні обприскувачі навіть застосовують для фарбування водоемульсіонкою. Dozer CL-16A зручний у використанні та має вигляд ранця, який кріпиться на спині і вага всього бачка рівномірно розподіляється по всій спині та на плечі.
Ранцевий обприскувач Dozer CL-16A працює за рахунок мембранного насоса, який створює тиск у бачку, при досягненні максимального тиску насос відключається. Тиск можна регулювати за допомогою регулятора, що знаходиться на корпусі обприскувача. Живиться оприскувач насос від акумулятора нікель-кадмієвого типу з характеристиками 12 V/8 Ah. Для контролю заряду акумулятора на корпусі встановлено три колірні індикатори, які покажуть ємність батареї в трьох положеннях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина распылительной трубки | 110 см |
| Длина шланга | 100 см |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Общий вес | 6.5 кг |
| Объем бака | 16 л |
| Производительность | 3 литр/мин |
| Регулировка струи распыления | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
- Цена: 1 491 ₴









