Мотоблок Dozer – одна з найкращих моделей фермерської техніки, призначена для автоматизації процесів обробки земельних ділянок. Використовуючи різні навісні аксесуари (плуг, підгортачі, фрезу, причіп, картоплекопалку та ін.), за допомогою функціонального обладнання можна значно прискорити та полегшити процес виконання безлічі операцій.Компактні розміри, можливість повороту та регулювання висоти ручок дозволять використовувати мотоблок у важкодоступних місцях: для обробки ділянок поблизу та під деревами, біля паркану, серед чагарників. Економічність витрати палива та продумана конструкція роблять цю модель техніки незамінним помічником на городі, у дворі, у саду. Продумана система охолодження захищає мотор від перегріву і забезпечує тривалий термін служби агрегату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип | Мотоблок |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 7 к.с. |
| Вага | 69 кг |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (170FВ) |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Розмір | 1740 х 980 х 1050 мм (Д х В х Ш) |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Колір | Зелений |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Тип палива | Бензин |
| Ширина культивації | 850-950 мм |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Робочий об’єм двигуна | 215 куб. см |
| Тип товару | Мотоблок |
| Вантажність | 500 кг |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 6 секцій (2+1) по 4 ножі,інструкція,інструмент |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Витрата палива(середня) | 1,1 л/год |
| Розмір коліс | 4х8 |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Тип приводу | ремінний |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 010 ₴




