Характеристики
Продуктивність: 0.5-1 га/день
Матеріал: нержавіюча сталь 0.8 мм, носик 1,5мм
Габаритні розміри (транспортні)
- Висота, мм: 900 мм
- Довжина, мм: 340 мм
- ширина, мм: 340 мм
- вага, кг: 2,1 кг
Комплектація:
-Розсадопосадковий пристрій- 1 шт
-посібник з експлуатації -1 шт
Підготовка виробу до роботи
1. Перевірити комплектність
2. Виконати розконсервацію
3. Провести зовнішній огляд на відсутність механічних пошкоджень
4. Вивчити експлуатаційні документи
5. Встановити ущільнювач
Країна-виробник товару: Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sadovod |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Призначення | Для розсади |
| Довжина: | 900 мм |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 774 ₴



