Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 1.5 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 5.5 В |
| Додатковий акумулятор | Немає |
| Тип монтажа | Настінний |
| Максимальна вхідна напруга | 6 В |
| Колір корпусу | Синій |
| Вихідна напруга | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴


