Зернодробилка Млинок без мотора (Винница)
Зернодробилка призначена для подрібнення пшениці, ячменю в особистих підсобних та невеликих фермерських господарствах при приготуванні корму домашнім тваринам та птиці. Об'єм приймального бункера – 5 літрів. Зернодробарка працює від електричної мережі, безпечна, функціональна, надійна, легка в експлуатації, компактна
Двигун у комплектацію не входить!
Відмінне рішення для тих, у кого вже є двигун зі старої зернодробилки або інших приладів. Відмінна продуктивність, чудова ціна та якість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | РКС-ПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм приймального бункера | 5 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка-корморезка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 205 ₴




