
ПОДРІБНЮВАЧ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ ЕЛЕКТРИЧНИЙ НЕРЖАВЕЮЧА СТАВ
5 040 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 264-35-95
РусланУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овочерізка або електроподрібнювач від Юга-Сервіс, підійде невеликим господарствам для перемелювання овочів та фруктів на корми тваринам. легко справляється з об'ємом 5 літрів, видає три різні фракції від 3 до 20 мм.
Працює у сухому кліматі, вологість не повинна становити більше 75%
Зроблений із нержавіючої сталі. На сьогоднішній день едекритична корморізка з нержавіючої сталі є недорогим конкурентом для більшості корморізок.
Потужність кВт трохи більше 0,18
Кількість оборотів 1500
Максимальний розмір фракції 20-8-3
Бак 5 літрів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | РКС-ПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність бункера | 5 л |
| Потужність двигуна | 0.18 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 220 кг/год |
| Тип приводу | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴



