Виконання 2 - регулювання потужності та часу (таймер)
Електросушарка для продуктів дозволить висушити хліб; печиво; рибу; фрукти; трави; м'ясо; гриби; макаронні вироби та овочі із збереженням усіх корисних властивостей.
Плоди фруктів; ягід та овочів складаються з великої кількості рідини; через що тривале зберігання цих продуктів у свіжому вигляді неможливе; а будь-яка термічна обробка значно знижує їх поживні та вітамінні властивості. Проте сучасні кухонні сушарки для овочів; фруктів та інших продуктів виконують практично неможливі завдання – висушують плоди; не зменшуючи у своїй кількість їх корисних елементів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 4 |
| Об`єм | 11 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴





