Обприскувач "Флоріс" пневматичний ОП-220Ф призначений для боротьби зі шкідниками за допомогою хімії, також для обробки та профілактики проти хвороб різних рослин сумішами, проти грибків та іншого. Підходить для обробки сумішами, що покращують, які покращують зростання рослин і додатково збагачують їх поживними.
речовинами. Обприскувач також можна використовувати для дезінфекції та дезінсекції, миття скла, стін та інших поверхонь. Обприскувач "Флоріс" пневматичний ОП-220Ф виготовлений з міцного пластику, стійкого до різного виду хімії. Високопродуктивний насос дозволяє створювати тиск 0,3 МПа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Завод Полимердеталь |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розпилювальної трубки | 98.5 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 30 град. |
| Загальна вага | 1.8 кг |
| Об'єм бака | 10 л |
| Продуктивність | 0.5 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴


