Механічна м'ясорубка виготовлена з алюмінієвого литого корпусу. Надійна та ручна м'ясорубка для подрібнення м'яса, риби, горіхів та овочів.
Корпус низу оснащений ніжками з гумовими накладками та гвинтовим затискачем. Гвинтовий затискач закручується, щільно притискає ніжки до стільниці, що не дає приладу зміщуватися під час роботи. Тримати у недоступному для дітей місці. Перед використанням помити та висушити.
Матеріал: харчовий алюміній
Розміри: 23х15х8.5 см
Розміри в упаковці: 27х15х13 см
Вага: 1.1 кг
Насадка для приготування ковбас
Діаметр сітки для м'ясорубки: 54 мм
Діаметр отворів у сітці: 7 мм
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість ножів | 1 шт. |
| Кріплення до поверхні | Струбцина |
| Матеріал | Алюміній |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴


