Автокла́в — герметичний пристрій для здійснення технологічної обробки речовин в герметичній посудині під дією підвищених температур та надлишкового тиску.
Автоклав призначений для роботи в домашніх умовах:
- як стерилізатор харчових продуктів для стерилізації та консервування м'яса, птиці, риби, овочів, фруктів, соків, компотів, паштетів та інших продуктів у натуральному соку без застосування консервантів, розфасованих та закупорених сирими у скляні банки.
Високотемпературні режими стерилізації дозволяють:
- надійно знищувати бактерії, що є в консервованих продуктах;
- зменшити час термообробки, що підвищує якість продукції, що консервується;
- збільшити термін зберігання продукції.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 125 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 24 шт. |
| Банку 0.75 л. | 14 шт. |
| Банку 1 л. | 14 шт. |
| Банку 1.5 л. | 10 шт. |
| Банку 2 л. | 3 шт. |
| Банку 3 л. | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 621 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 410 ₴


