Вібраційний насос Водолій БВ - 0,14 - 63 - У5 (двоклапанний) з верхнім парканом води, призначений для подачі води з колодязів та свердловин з діаметром не менше 125 мм. Електронасос дуже простий в експлуатації, не вимагає попереднього заливання водою, а при зберіганні не вимагає консервації. Також насос можна використовувати для поливу городу, саду, присадибної території.
Потужність насоса становить 320 Вт
Номінальна об'ємна подача – 504 літри на годину
Максимальна об'ємна подача – 1700 літрів на годину
Максимальний напір становить 63 метри
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УВП УТОС |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 63 м |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 869 ₴

