
Інкубатор Веселе сімейство, 12ВДВ 12 В (вологометр, вентилятор) з механізмом автоматичного перевороту інкубат.
2 950 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 264-35-95
РусланУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1.1 Інкубатор побутовий «Веселое семейство»-12ВДВ (далі інкубатор) призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат та іншої птиці в умовах домашнього господарства.
1.2 Умови експлуатації інкубатора: температура навколишнього середовища (25 ± 10) °С, відносна вологість повітря (65 ± 15) %.
1.3 Живлення інкубатора здійснюється від джерела постійного струму 12 В і (або) акумулятора.
1.4 При покупці інкубатора перевірте комплектність і відсутність механічних пошкоджень. Після продажу інкубатора підприємство-виробник не приймає претензій по комплектності і механічних пошкоджень
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 81 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴


