Бензопила Narva NGC-3600 відрізняється низькою витратою палива, вібрацією та кількістю шкідливих вихлопів. Інструмент застосовується для обрізання дерев, розпилювання колод та дощок, може використовуватися в будівельних роботах. Олійний бак розміщується в передній частині картера. Примусове мастило ланцюга та шини застосовується для зниження тертя між ними, що збільшує термін служби пильної гарнітури.
Бензопила Narva NGC-3600
Місткість для паливної суміші
Шина
Ланцюг
Ключ для зміни оснащення
Інструкція
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 45 мм |
| Кількість обертів | 10500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴




