Електродробарка "ЛАН-3" призначена для дроблення зерна колосових, бобових, кукурудзи, а також качанів кукурудзи при підготовці кормів для домашніх тварин. Забезпечує рівномірне подрібнення продукту при невеликій утворенні пилоподібних фракцій, має можливість регулювання ступеня дроблення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 320 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 510 мм |
| Вага | 35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 298 ₴



