Якщо ви займаєтеся приватним торговим бізнесом, то обов'язково знадобляться ваги MATARIX MX-410А, вони досить високої якості для тривалої експлуатації. Вони мають межу зважування 50 кг, це добрий варіант для потреб магазину. З основних переваг можна відзначити невеликі габарити, строгий зовнішній вигляд, простоту та зручність в експлуатації. При необхідності можливе легке та швидке транспортування пристрою. Ваги електронні з калькулятором призначені для зважування товару в магазинах та різних торгових точках. Живлення ваги здійснюється від мережі змінного струму 220 В або вбудованого акумулятора напругою.Заряджання акумулятора може виконуватися одночасно з роботою ваг. Характеристики Терези електронні торгові з калькулятором з найбільшою межею зважування до 50 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matarix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴



