
Тепловентилятор, дуйчик, теплопушка, обігрівач Flinke 2000Вт 20м² 220В
1 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 264-35-95
РусланУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник
Flinke
Країна виробник
Польща
Тип
Електрична
Тип теплових гармат по портативності
Мобільний
Тип теплових гармат за формою
Циліндричний
Спосіб нагрівання теплової гармати
Прямого нагріву
Нагрівальний елемент теплової гармати
Керамічна пластина
Продуктивність
158 куб. м/год
Теплова потужність
2 кВт
Кількість нагрівальних елементів
1 шт.
Ступінь захисту IP
21
Гарантійний термін
12 міс
Характеристики електричних гармат
споживана потужність
2 кВт
Напруга живлення
220 В
Частота струму
50 Гц
додаткові характеристики
Термостат
Так
Режим вентиляції
Так
Ступінчасте регулювання потужності
Так
габаритні розміри
Ширина
195 мм
Довжина
170 мм
Висота
225 мм
Вага
1.6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flinke |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 2 Вт |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

