Сівалка ручна точного висіву призначена для рядового посіву зернових та овочевих культур, таких як - горох, овес, кукурудза, огірки, томати, буряк, цибуля, редис, морква та ін., у теплицях, парниках, відкритому ґрунті на дачних та присадибних ділянках.
Сівалка зручна і проста в експлуатації, має невеликі розміри та вагу. Вона може легко перевозитись у громадському транспорті, для її зберігання не потрібно великого приміщення.
Кількість висіваються рядів, шт. 1
Робочий об'єм бункера, л 0,75
Глибина посіву, мм 5
Крок посіву, див:
– моркву, лук, шпинат, салат та ін. 4 ÷ 5
– буряк, горох та ін. 10 ÷ 12
– кукурудза та ін. 47
Рекомендована швидкість руху, км/рік 3 ÷ 4
Габаритні розміри, мм: 310х230х160
Маса, кг 1,6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина загортання насіння | 50 мм |
| Кількість бункерів | 1 шт. |
| Кількість висіяних рядів | 1 |
| Об'єм бункера | 0.75 куб. дм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴




