Корморізка електрична ЛАН-5
Корморізка електрична ЛАН-5- це недорогий і незамінний пристрій, призначений для подрібнення коренеплодів, овочів та твердих фруктових плодів (буряк та картопля) з метою приготування корму для худоби.
Корморізка ЛАН-5 з електродвигуном швидко та ефективно розріже коренеплоди, тим самим значно полегшить життя фермера та збільшить загальну продуктивність у господарстві. Перевага даної електричної корморізки перед іншими моделями в тому, що подрібнення відбувається на низьких оборотах, завдяки чому на виході ви отримуєте рівномірну стружку.
Ріжучий механізм корморізки, який вступає в контакт з масою, що переробляється, виготовлений з нержавіючої сталі. Ця модель дуже компактна і легко розмістити в господарстві, вона не займе багато місця.
Технічні характеристики корморізка електрична ЛАН-5
Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
Потужність - 1500 ват
Оберти - 2840 за хвилину
Продуктивність подрібнення коренеплодів – 350 кг/год.
Товщина стружки – 5 мм
Габаритні розміри пристрою – 77-35-80 сантиметрів
Вага – 32 кг
Гарантія – 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 1.7 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Об'єм приймального бункера | 10 л |
| Кількість обертів двигуна | 2840 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 120 кг/год |
| Овочі | 120 кг/год |
| Фрукти | 120 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 32 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 878 ₴

