АВТОКЛАВ ГАЗОВИЙ ХАРКІВСЬКИЙ 20 Л
Автоклав Харків синій газовий на 20 літрів - це якісний та надійний прилад для консервації продуктів. Він оснащений газовою системою нагріву, яка забезпечує швидке та рівномірне нагрівання всередині камери.
Автоклав має місткість 20 літрів, що дозволяє консервувати велику кількість продуктів одночасно. Кришка автоклава щільно закривається і має кільце ущільнювача, що забезпечує герметичність і збереження консервованих продуктів. До автоклаву додається подарунок – автоматичний закатувальний апарат. Цей прилад дозволяє швидко і легко закочувати банки з консервами без застосування додаткових інструментів.
Автоклав Харків синій газовий на 20 літрів та подарунок у вигляді автоматичного закатувального апарату – це ідеальний вибір для тих, хто хоче зберегти свої продукти протягом тривалого часу без шкоди для їхньої якості.
Автоклав призначений для консервування в домашніх умовах м'ясних, рибних та інших продуктів. З його допомогою процес прискорюється в 2-3 рази (що дозволяє заощадити час та енергоресурси), при високому режимі термообробки досягаються хороші смакові якості продуктів та загибель хвороботворних бактерій.
Технічні дані :
Місткість - 8 шт -0,5 л банок або 5 шт - 1,0 л банок
Максимальний робочий тиск – 3,5 амтівки.
Габарити:
Висота ― 250 мм
Ширина – 350 мм
Маса – 15 кг
Комплектація
Манометр
Притискний механізм
Циліндричний корпус
Ніпель
Термометр
Кришка
клапан запобіжний
Гвинт
Паспорт
Для зручності використання при пробному пуску необхідно практичним методом виявити похибку терморегулятора щодо спиртового термометра!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрпромтех |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 10 шт. |
| Банку 1 л. | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 919 ₴






