Технічні дані
- Тип прямий привід
- Потужність, Вт 1500 Вт
- Рівень шуму, дБ 98
- Максимально тиск, бар 8
- Об'єм ресивера, л 24 л
- Продуктивність 198 л/хв
- Максимальна кількість обертів, об/хв 2850
Характеристики
-
Бренд:
-
Потужність:
1500 Вт
-
Продуктивність:
198 л/хв
-
Вага:
18 кг
-
Напруга:
220 - 240 В
-
Тип приводу:
прямий
-
Тиск:
8 бар
-
Обмотка:
мідь
-
Тип компресора:
масляний
-
Об'єм ресівера:
24 л
-
Вихідний патрубок:
1/4"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flinke |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск | 8 Бар |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴



