Шнекова Електрична М'ясорубка ТШМ-3М-650
для переробки м'яса будь-якої якості
Шнекова м'ясорубка ТШМ-3М-650 успішно переробить Ваше м'ясо на якісний фарш, навіть якщо воно покрите плівкою, з жилами або приморожене.
Переробка м'яса з плівкою та жилами на ТШМ-3М-650:
Переробка сала без і зі шкіркою на ТШМ-3М-650:
Рекомендуємо шнекову М'ясорубку ТШМ-3М-650:
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 120 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 920 об/хв |
| Мінімальна продуктивність | 60 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип прибора | Шнекова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 400 ₴





