Електричний шнековий соковитискач ТШМ-3МС-450 з функцією м'ясорубки
для переробки томатів, винограду чи м'яса гарної якості
Електричний шнековий соковитискач ТШМ-3МС-450 призначена для переробки томатів (120-150 кг/год), винограду (60-80 кг/год) та інших м'яких овочів, фруктів та ягід, а також м'яса (до 30 кг/год) хорошої якості в домашніх обсягах.
У сезон урожаю так необхідний помічник, особливо коли дозрівають помідори. Якщо Вам потрібно багато літрів томатного соку, то краще вибрати універсальну шнекову соковижималку-м'ясорубку ТШМ-3МС-450, вона допоможе переробити колосальну кількість продукції на сік - до 150 кг за 1 годину або м'яса на фарш - до 30 кг за 1 годину, що робить цю шнекову соковижималку лідером за продуктивністю.
Переробляємо томати на соковижималці ТШМ-3:
Дикий виноград на соковижималці ТШМ-3:
Рекомендуємо шнекову соковитискач-м'ясорубку ТШМ-3МС-450:
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 720 об/хв |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастин | Шнек |
- Ціна: 11 999 ₴










